ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я
Бо насправді здоров’я визначається не тільки фізичними показниками. Дух,
душа, тіло — три складових здоров’я. Якщо вони гармонійно розвинені, то людина
щаслива і здорова.
Про здоров’я саме у цьому контексті йшла мова на заході організованому Публічною бібліотекою ім. Д. Гурамішвілі Миргородської міської ради: «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати».
На зустріч в якості лектора та співбесідника була запрошена
Ще багато про що говорили: і про чакри і про сприйняття світу та себе в світі і про медитаційні та духовні практики. Та найцікавішими були все ж таки практичні вправи. Присутнім було запропоновано віднайти у себе на тілі акупунктурі точки, при масажі яких можна зняти головний біль, втому, покращити кровообіг і, навіть... схуднути. Ще в програму входила зарядка для очей та, для самих сміливих - ходіння по битому склі (всі залишилися живі-здорові та задоволені).
Не оминули день Здоров’я і в Біликівській сільській бібліотеці. Для читачів
була підготовлена виставка – заклик: «Бережіть своє здоров’я», на якій можна
дізнатися про цілющі дії рослин, води, їжі, а також про таємничі місця України,
де можна почерпнути здоров’я і довголіття.
«Ми є те, що ми їмо», – казав Гіппократ. З цим погоджуються у Кибинській сільській бібліотеці, тому тут була організована виставка – інструктаж: «Здоров’я – не все, але без нього все – ніщо». Як впливає харчування на наше самопочуття, які продукти харчування можуть викликати алергію, спірні питання різних дієт та міфи про дієтичні добавки – книги про все це були представлені на виставці.
Виявляється про самі прозаїчні речі можна говорити цікаво та весело. В цьому переконалися маленькі відвідувачі Хомутецької сільської бібліотеки. Тут була проведена абетка здоров’я: «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати». Тести, ігри, мультфільми, вправи на увагу та пильність – все це та багато іншого створили для малечі гарний настрій.
«Ваше здоров’я у ваших руках» - кожен з нас, безумовно чув цей вислів, проте людина сьогодні звикла сподіватися не на захисні сили свого організму, а на могутність медицини. Проте академік Амосов стверджував: «Щоб бути здоровим, потрібні власні зусилля, постійні і значні. Замінити їх не можна нічим». І було б добре, якби ці слова стали лейтмотивом життя кожної людини.
Коментарі
Дописати коментар